Jeugdcompetitie

Ronde 20
WhiteBlackResults
AbelRuben1-0
RajTex0-1
WilmerRick1-0
RoanTimothy0-1
FinnNathan1-0
OscarTomas1-0
Timothy 2Thibaut1-0
BramRayano1-0
JulienLevi0-1
DanielOnno0-1
Jesse van ManenAaron1-0
NielsJesse Muilwijk1-0
Florisbye
Ronde 21
WhiteBlackResults
LeviAbel0-1
RubenRayano1-0
AaronRaj0-1
TexOscar1-0
FinnWilmerdid not play
RickJulien1-0
TimothyFloris1-0
ThibautRoan1-0
NathanNiels0-1
DanielBram0-1
TomasOnno1-0
Jesse MuilwijkJesse van Manen1-0
Finn0 forf.
Wilmer0 forf.
Timothy 2bye
Ronde 22
WhiteBlackResults
AbelNiels1-0
RubenMartin Jozua1-0
LeviRaj0-1
RayanoTex0-1
WilmerFinn1-0
AaronTimothy0-1
RoanFloris0-1
TomasThibaut0-1
OnnoBram0-1
NathanTimothy 20-1
TimDaniel1-0
ChristofKyan0-1
Ronde 23
WhiteBlackResults
Timothy 2Abel0-1
NielsRuben0-1
RajRayano1-0
TexAaron1-0
Martin JozuaWilmer0-1
TimothyOnno1-0
FlorisThibaut1-0
BramLevi1-0
FinnDaniel1-0
RoanTim1-0
KyanTomas0-1
ChristofNathan1-0
Stand na ronde 23
RankNameScoreBuchholzSB
1Abel20278231,5
2Ruben18,5281213
3Raj17301,5219,75
4Tex16,5297219,25
5Wilmer14,5307191,25
6Timothy14275130,25
7Rick13297165,5
8Floris11278,5109
9Bram10,5277,5120,25
10Roan1027692,25
11Finn10273105,75
12Thibaut9,5282119,5
13Tomas9,5270,598,5
14Nathan8,527878,75
15Oscar7283,5109,5
16Levi726586,5
17Martin Jozua7239,575
18Daniel627846,25
19Rayano6265,598,5
20Aaron5,526145,5
21Michael4,5261,5137,25
22Ella4,521588
23Niels3,5283137,25
24Jack3,5206,576,5
25Aleks3281140
26Timothy 23280,5140,5
27Jesse Muilwijk3264125,25
28Julien2,5210,527,25
29Jamie2,519863,25
30Mark2277,5146,25
31David2263122
32Onno2240106,25
33Jesse van Manen2225,599,25
34Tim1,5238112,5
35Kyan1262,5132,25
36Christof1261,5129,25
37William0254121

Uitslagen ronde 26

Overzicht voor ronde 26, gespeeld op 4 april  2024
Halve finale  beker:
WitZwartUitslag
Cees CapiteijnsHarm Evers1-0
Interne competitie:
WitZwartUitslag
Bert DuijkerFrits Schweinsberg½-½
Pim DikRon Eveleens1-0
Jan van HamOlle Carsouw½-½
Lars BoereGunie du Chatinier½-½
Jaap van BeelenRicus Goossens1-0
Rob LeerJaap-Hille van Beelen0-1
Jan DoornenbalDiet Kieviet0-1
Janco ArendsJoas Meijer1-0
Rens WoltersRuud Veth1-0
Lees verder Uitslagen ronde 26

Themaavond

Beste leden,

Komende donderdagavond staat de themaavond op de planning. En het is misschien wel wat ongebruikelijk, maar we starten de avond meteen met het einde… Deze avond gaan we namelijk op een informatieve wijze bezig met het eindspel. Diverse eindspelen met voor beide spelers slechts enkele stukken zullen aan bod komen waarbij een winst (of juist een remise) behaald moet gaan worden. Hopelijk tot donderdag!

Uitslagen ronde 25

Overzicht voor ronde 25, gespeeld op 21 maart  2024

Halve finale – beker
WitZwartUitslag
Janco ArendsArjen Loonstra0-1
Interne competitie
WitZwartUitslag
Gunie du ChatinierPim Dik0-1
Jan van HamKees van Heerikhuize1-0
Ron EveleensMax Willemse0-1
Olle CarsouwHarm Evers0-1
Ricus GoossensGerard Bulthuis1-0
Frits SchweinsbergCees van Hal1-0
Diet KievietJaap van Beelen0-1
Jan DoornenbalArie van Surksum1-0
Ruud VethRob Leer0-1
Lees verder Uitslagen ronde 25