Eindstand interne competitie

Eindstand
RankNameScoreBuchholzSB
1Abel21333272,25
2Ruben19,5341251
3Tex17,5350255,5
4Raj17364248,5
5Wilmer16,5359234,5
6Timothy16318,5162,75
7Rick14361,5201
8Bram11,5338,5148,25
9Tomas11,5313,5125
10Floris11333118
11Finn11315,5128
12Roan10337101,25
13Thibaut9,5330,5144
14Oscar9334144
15Nathan8,532297,5
16Levi7,5310,599,5
17Martin Jozua7,528487
18Rayano7311,5117,5
19Daniel6,5324,556,5
20Aaron6303,554,25
21Niels5,5347,5182
22Jesse Muilwijk5315,5153,5
23Michael4,5309,5161,5
24Ella4,5258107,5
25Timothy 24328,5163
26Onno3,5286,5132
27Jack3,524894,5
28Aleks3331166
29Tim2,5278132,5
30Julien2,5244,538,25
31Jamie2,523264,75
32Mark2327171,75
33David2312145,5
34Jesse van Manen2257100,75
35Kyan1311,5156,25
36Christof1309,5153,25
37Bart0,5293140,75
38William0301144

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *