Categorie archieven: Jeugd

Jeugdcompetitie

Ronde 20
WhiteBlackResults
AbelRuben1-0
RajTex0-1
WilmerRick1-0
RoanTimothy0-1
FinnNathan1-0
OscarTomas1-0
Timothy 2Thibaut1-0
BramRayano1-0
JulienLevi0-1
DanielOnno0-1
Jesse van ManenAaron1-0
NielsJesse Muilwijk1-0
Florisbye
Ronde 21
WhiteBlackResults
LeviAbel0-1
RubenRayano1-0
AaronRaj0-1
TexOscar1-0
FinnWilmerdid not play
RickJulien1-0
TimothyFloris1-0
ThibautRoan1-0
NathanNiels0-1
DanielBram0-1
TomasOnno1-0
Jesse MuilwijkJesse van Manen1-0
Finn0 forf.
Wilmer0 forf.
Timothy 2bye
Ronde 22
WhiteBlackResults
AbelNiels1-0
RubenMartin Jozua1-0
LeviRaj0-1
RayanoTex0-1
WilmerFinn1-0
AaronTimothy0-1
RoanFloris0-1
TomasThibaut0-1
OnnoBram0-1
NathanTimothy 20-1
TimDaniel1-0
ChristofKyan0-1
Ronde 23
WhiteBlackResults
Timothy 2Abel0-1
NielsRuben0-1
RajRayano1-0
TexAaron1-0
Martin JozuaWilmer0-1
TimothyOnno1-0
FlorisThibaut1-0
BramLevi1-0
FinnDaniel1-0
RoanTim1-0
KyanTomas0-1
ChristofNathan1-0
Stand na ronde 23
RankNameScoreBuchholzSB
1Abel20278231,5
2Ruben18,5281213
3Raj17301,5219,75
4Tex16,5297219,25
5Wilmer14,5307191,25
6Timothy14275130,25
7Rick13297165,5
8Floris11278,5109
9Bram10,5277,5120,25
10Roan1027692,25
11Finn10273105,75
12Thibaut9,5282119,5
13Tomas9,5270,598,5
14Nathan8,527878,75
15Oscar7283,5109,5
16Levi726586,5
17Martin Jozua7239,575
18Daniel627846,25
19Rayano6265,598,5
20Aaron5,526145,5
21Michael4,5261,5137,25
22Ella4,521588
23Niels3,5283137,25
24Jack3,5206,576,5
25Aleks3281140
26Timothy 23280,5140,5
27Jesse Muilwijk3264125,25
28Julien2,5210,527,25
29Jamie2,519863,25
30Mark2277,5146,25
31David2263122
32Onno2240106,25
33Jesse van Manen2225,599,25
34Tim1,5238112,5
35Kyan1262,5132,25
36Christof1261,5129,25
37William0254121

Jeugdcompetitie

Ronde 18
WhiteBlackResults
Martin JozuaAbel0-1
DanielRuben0-1
OscarRaj0-1
TexFinn1-0
LeviRick0-1
TomasWilmer0-1
TimothyRayano1-0
BramNathan0-1
AaronTim1/2
Jesse MuilwijkOnno0-1
Jesse van ManenNiels0-1
Roanbye
Ronde 19
WhiteBlackResults
RayanoAbel0-1
RubenAaron1-0
RajJesse Muilwijk1-0
TexDaniel1-0
RickOscar1-0
BramWilmer0-1
OnnoRoan0-1
FinnTomas1-0
NathanJesse van Manen1-0
TimMartin Jozua0-1
NielsLevi1/2
Timothybye
Stand na ronde 19
RankNameScoreBuchholzSB
1Abel16187149,5
2Ruben15,5187,5149
3Raj14210,5158
4Tex12,5204140,75
5Rick12201,5120,5
6Wilmer11,5207119,75
7Timothy1019878,75
8Roan9188,570,25
9Nathan8,5186,561,25
10Finn819070
11Floris819068,25
12Thibaut7,519984
13Tomas7,518462
14Martin Jozua715755
15Bram6,519267,25
16Daniel619641,25
17Oscar6191,573
18Rayano618694,5
19Levi617669,5
20Aaron5,516836,5
21Michael4,5175,593,75
22Ella4,514255
23Jack3,513645,5
24Aleks319396
25Julien2,5146,518,75
26Jamie2,5134,536,25
27Mark2191,5102,25
28Jesse Muilwijk2180,584,25
29David217881
30Niels1,518797,75
31Onno1179,590,25
32Jesse van Manen115567,75
33Tim0,516679
34William017281

12e Martien Roodtoernooi groot succes!

Op zaterdag 10 februari is in de Rehobothschool in Veenendaal het 12e Martien Roodtoernooi gehouden. Namens de Veenendaalse Schaakvereniging werd iedereen van harte welkom geheten. Na een korte toelichting over het verloop van het toernooi heeft de fam. Rood het toernooi officieel geopend. Het is altijd een mooi moment als de kinderen en kleinkinderen van Martien het toernooi openen. Dat zij elk jaar weer de moeite nemen om dit te doen zegt iets over de verbondenheid tussen de fam. Rood en de Veenendaalse schaakvereniging.

Na de opening konden de 89 kinderen aan hun wedstrijden beginnen. Er waren 11 groepen samengesteld die varieerden van 6 tot 10 deelnemers. Een hele puzzel en een strakke planning om allemaal op tijd klaar te zijn zodat de prijsuitreiking voor iedereen op hetzelfde moment kon plaatsvinden.

Na bijna 5 uur schaken waren de eindstanden bekend. Nadat de bekers uitgereikt waren kreeg iedereen nog een rood doosje met pepermuntjes als aandenken aan het toernooi. Aan het einde van een prachtige middag schaken ging iedereen moe maar voldaan weer naar huis en kon de organisatie beginnen aan een flinke opruimklus.

Tot slot wil ik iedereen bedanken die op welke manier dan ook meegewerkt heeft om weer een geslaagd toernooi neer te zetten.

Speciale dank gaat uit naar de Rehobothschool voor het ter beschikking stellen van de school! Graag tot 1 maart 2025 voor de 13e editie van dit prachtige jeugdtoernooi.

Groep A
1Boyd Leenen4,5
2Matteo de Haan4,0
3Charles Peelen2,5
4Fabian Arentsen2,0
5Joas Achterstraat1,0*
6Bram Feenstra1,0
* 5e plaats op basis van onderling resultaat

Groep B
1Niels Kapteijns5,0
2Julian van Hamersveld4,5
3Felix Pels4,0*
4Fadi el Kasah4,0
4Vincent Huang4,0
4Joas Meijer4,0
7Jake Figuieredo van Herp1,5
8Ruben Rodenburg1,0
* 3e plaats op basis van onderling resultaat en weerstandspunten

Groep C
1Pepijn van der Valk5,5*
2Raveel van Wijk5,5
3Dante Huggers5,0
4Kirtin Srivatsa4,0
5Siem Westerhof3,5
6Lucas Tinholt2,5
7Stan Kodde2,0
8Levi Kodde0,0
* 1e plaats op basis van onderling resultaat

Groep D
1Abel Kapteijns6,0
2Teodor-Stefan Pata5,0*
3Kai Waninge5,0
4Michael Beek4,0
5Khynan Davids3,5
6Jasper Koornneef2,0
7Zakharia Bentohami1,5
8Alec Dijkstra1,0
* 2e plaats op basis van onderling resultaat

Groep E
1Raj van den Brink6,5
2Marco Houbraken Andrade5,5
3Zichen Yan4,0
4Puc Lamont3,0
4Pomme Leenen3,0
6Kick Lureman de Vletter2,0
6Abel Pol2,0
6Floris Jacobs2,0

Groep F
1Jasper Veldhuis5,0
2Joyce Maaike Breedijk4,0*
3Bing Leenen4,0
3Lex van Tilborg4,0
5Arthur Appel3,5
6Thijs van den Heuvel3,0
7Tex van den Brink2,5
8Suhas Pasupulati2,0

Groep G
1Lucas Vos7,0
2Wilmer Holsappel6,0
3Ian Timmer4,0*
4Cobijn van Wijk4,0
5Rayhana el Kasah3,0
5Niels Koornneef3,0
7Jim Koster1,0
8N.O.0,0
* 3e plaats op basis van onderling resultaat

Groep H
1Mark van de Vooren7,0
2Ruben Meijer6,0
3Kiara Hijmissen4,0
4Timoty Overeem3,0
4Charlotte Kapteijns3,0
6Fosse Lureman de Vletter2,0
6Oscar Vastenhouw2,0
8Jafar Hittini1,0

Groep I
1Vihas Paupulati5,0
2Huub Kodde4,5
3Guus Feenstra4,0
4Ezra van Dalfsen3,5
4Floris van der Meijden3,5
4Anir el Mourabit3,5
7Skylar Davids2,5
8Bram van Geresteijn1,5

Groep J
1Melle Frenken8,0
2Jeppe van der Togt7,0
3Nathan Schot6,0*
4Joost Tinholt6,0
4Boaz van Zwienen6,0
6Aidan Paltoe5,5
7Karlijn Dammers2,0
7Marit Holsappel2,0
9Rita Anazeed1,5
10Roan Bekker1,0
* 3e plaats op basis van onderling resultaat

Groep K
1Teije Neuman8,5
2Elias van Veen7,5
3Jesse Oosterloo6,0
4Christof Dammers5,5
5Jurgen Bosma5,0
5Stella Braam5,0
7Jens Cirkel3,5
8Mila Romeijn2,0
8Martin Jozua van Belle2,0
10Sebas Bouwhuis0,0

Jeugdcompetitie

Ronde 16
WhiteBlackResults
AbelAaron1-0
OscarRuben0-1
NathanRaj0-1
ThibautTex1/2
RickBram0-1
WilmerFloris1-0
TomasTimothy0-1
LeviRoan0-1
RayanoMartin Jozua1-0
JulienJesse van Manen0-1
Jesse MuilwijkJamie1-0
Danielbye
Ronde 17
WhiteBlackResults
AbelDaniel1-0
RubenJulien1-0
RajBram1-0
RoanTex0-1
RickNathan1-0
WilmerThibaut1-0
FlorisOscar1-0
TimothyLevi1-0
EllaTomas0-1
JamieRayano0-1
Jesse van ManenAaron0-1
JackJesse Muilwijk0-1
Martin Jozuabye
Stand na ronde 17
RankNameScoreGenderBuchholzSB
1Abel14M148,5115
2Ruben13,5M155,5121
3Raj12M169123,5
4Tex10,5M164,5109,75
5Rick10M16291
6Wilmer9,5M16691,25
7Timothy8M157,559
8Floris8M15453,75
9Thibaut7,5M157,566
10Tomas7,5M14254,5
11Roan7M15149,5
12Finn7M14755
13Bram6,5M153,559,75
14Nathan6,5M149,539,75
15Rayano6M15791
16Oscar6M14767
17Daniel6M14736,75
18Martin Jozua6M11839,5
19Levi5,5M13859
20Aaron5M12828,75
21Michael4,5M138,573,75
22Ella4,5F11341
23Jack3,5M107,532,5
24Aleks3M15578
25Julien2,5M12312,75
26Jamie2,5M107,525,25
27Mark2M15482,75
28Jesse Muilwijk2M153,582,25
29David2M14364
30Jesse van Manen1M13566,75
31William0M13764

Jeugdcompetitie

Ronde 14
WhiteBlackResults
AbelTimothy1-0
NathanRuben0-1
RajThibaut1-0
RickWilmer0-1
TexTomas1-0
RoanFinn0-1
FlorisBram0-1
Martin JozuaLevi0-1
RayanoDaniel1-0
AaronJamie1-0
Ronde 15
WhiteBlackScoreResults
BramAbel110-1
RubenLevi5,51-0
FinnRaj90-1
TexWilmer7,51-0
ThibautRick80-1
TomasFloris60-1
TimothyNathan5,50-1
DanielRoan61-0
AaronRayano30-1
JamieMartin Jozua40-1
Stand na ronde 15
RankNameScoreGenderBuchholzSB
1Abel12M121,591,5
2Ruben11,5M126,596,75
3Raj10M13394,25
4Tex9M12985
5Rick9M12874
6Wilmer7,5M129,566,25
7Floris7M12040,75
8Thibaut7M119,552,75
9Finn7M11843,5
10Tomas6,5M114,543
11Nathan6,5M108,534
12Timothy6M12639,5
13Roan6M11538
14Oscar6M11361,5
15Levi5,5M113,555,5
16Bram5,5M112,542,75
17Daniel5M11230
18Martin Jozua5M91,533,25
19Michael4,5M10858,5
20Ella4,5F9135,25
21Rayano4M119,565,5
22Aaron4M95,518,75
23Jack3,5M8427,75
24Aleks3M122,562
25Julien2,5M90,511,25
26Jamie2,5M81,524,75
27Mark2M120,565,25
28David2M11249
29William0M10649