Categoriearchief: Jeugdcompetitie

Bekerwinnaars Lichess toernooien

Alle bekerwinnaars op de foto met een beker voor hun beste prestatie op Lichess

Het was superleuk om de bekers rond te brengen en te zien hoe blij jullie ermee mee zijn! De administratie is ook weer helemaal bij: kinderen die stiekem verhuisd waren hebben we weer op het juiste adres staan. Fijn jullie weer even allemaal in het echt te kunnen zien, hopelijk mogen we dit seizoen nog een keertje echt samen een toernooitje spelen!

Groetjes,

Arie en Johan

Jeugdcompetitie ronde 5

WhiteBlackResults
JohanHermen0-1
BoasMark1-0
ErikThomas1-0
VasilliLuuk T0-1
FernandoSelina1-0
BartJoas0-1
TymenHenk1-0
TimothyFeline1-0
RickDaniel1-0
JaapMats1-0
Oscarbye
DennisAbsent
RajAbsent
RankNameScoreBuchholzSB
1Hermen515,515,5
2Erik3,510,5 4.5
3Johan316,5 9.75
4Luuk T312,5 7.25
5Fernando312,5 5.75
6Boas311 7.0
7Mark2,515 5.75
8Dennis2,512 7.75
9Vasilli213,5 3.75
10Selina212,5 3.0
11Rick212 6.75
12Thomas212 4.25
13Timothy211,5 1.25
14Joas211 5.0
15Tymen211 4.25
16Bart1,512,5 2.0
17Raj114,5 5.75
18Jaap113 7.0
19Feline113 0.25
20Oscar112 0.25
21Henk111 4.75
22Daniel011,5 0.25
23Mats011 1.0

Jeugdcompetitie ronde 4

WhiteBlackResults
HermenFernando1-0
MarkErik1/2
Luuk TJohan0-1
DennisJoas1-0
ThomasBart1-0
FelineBoas0-1
DanielSelina0-1
OscarTymen0-1
MatsRick0-1
Timothybye
VasilliAbsent
RajAbsent
HenkAbsent
RankNameScoreBuchholzSB
1Hermen4 9.5 9.5
2Johan3 9.5 7.75
3Mark2,5 9.0 4.75
4Dennis2,5 8.0 5.25
5Erik2,5 6.5 1.5
6Vasilli2 8.5 3.25
7Luuk T2 8.0 3.25
8Selina2 8.0 2.0
9Fernando2 7.5 2.25
10Boas2 7.0 4.0
11Thomas2 7.0 3.25
12Bart1,5 8.0 1.75
13Raj110 4.0
14Henk1 8.5 4.75
15Rick1 8.5 4.75
16Feline1 8.5 0.25
17Timothy1 8.0 0.25
18Tymen1 7.0 0.75
19Joas1 6.5 2.0
20Oscar0 8.5 0.0
21Mats0 7.0 1.0
22Daniel0 7.0 0.25

Jeugdcompetitie gespeeld op 15 oktober 2020

Ronde 3
White Black Results
Erik Hermen 0-1
Mark Dennis 1-0
Bart Luuk T 0-1
Fernando Feline 1-0
Selina Vasilli 0-1
Johan Tymen 1-0
Thomas Timothy 1-0
Joas Oscar 1-0
Boas Daniel 1-0
Henk Mats 1-0
Stand na ronde 3
Rank Name Score Buchholz SB
1 Hermen 3  5.5  5.5
2 Mark 2  4.5  2.25
3 Johan 2  4.0  2.75
4 Luuk T 2  4.0  2.75
5 Vasilli 2  4.0  1.0
6 Erik 2  3.5  0.5
7 Fernando 2  3.0  1.75
8 Dennis 1,5  4.5  2.25
9 Bart 1,5  4.5  1.25
10 Raj 1  6.0  2.25
11 Henk 1  5.0  3.0
12 Selina 1  5.0  0.5
13 Feline 1  5.0  0.25
14 Boas 1  4.5  2.5
15 Joas 1  4.0  2.0
16 Thomas 1  3.0  0.75
17 Timothy 0  6.5  0.0
18 Oscar 0  6.0  0.0
19 Mats 0  4.0  1.0
20 Tymen 0  4.0  0.25
21 Daniel 0  4.0  0.25

Jeugdcompetitie gespeeld op 1 oktober 2020

Ronde 2
White Black Results
Feline Erik 0-1
Hermen Raj 1-0
Dennis Thomas 1-0
Daniel Bart 0-1
Tymen Selina 0-1
Luuk T Timothy 1-0
Oscar Vasilli 0-1
     
Mark   bye
Johan   Absent
Fernando   Absent
Stand na ronde 2
Rank Name Score Buchholz SB
1 Hermen 2  2.0  2.0
2 Erik 2  0.5  0.5
3 Dennis 1,5  2.0  1.25
4 Bart 1,5  2.0  1.25
5 Johan 1  2.5  1.75
6 Raj 1  2.5  0.5
7 Feline 1  2.5  0.25
8 Selina 1  2.0  0.5
9 Vasilli 1  2.0  0.0
10 Fernando 1  1.5  0.75
11 Luuk T 1  1.5  0.75
12 Mark 1  1.5  0.25
13 Timothy 0  3.0  0.0
14 Oscar 0  3.0  0.0
15 Daniel 0  2.0  0.25
16 Thomas 0  2.0  0.25
17 Tymen 0  1.5  0.25