Veni, Vidi, … ?

Sinds een paar jaar hebben we de traditie om van de laatste KNSB-uitwedstrijd een feestje te maken. Al vroeg in het jaar boekten we dus een villa voor een weekendje in Hillegom voor de laatste wedstrijd tegen Kennemer Combinatie 2. Toen waren we nog in de veronderstelling dat dat een match zou zijn waar waarschijnlijk niet veel op het spel zou staan. Zowel wij als het team van KC behoren tot de sterke middenmoters die in een goed seizoen zelfs outsiders kunnen zijn voor de titel in de 2e klasse. Grote kans dus dat die laatste ronde een mooie gelegenheid was om een heel weekend te feesten. Dit seizoen liep het alleen allemaal anders. Elke ronde was weer strijden, nagelbijten en helaas vaak de uiteindelijke hartverzakking en een 4.5-3.5 nederlaag. In dit unieke seizoen waarin een versterkte degradatie plaatsvond leek de degradatie onafwendbaar…

Lees verder Veni, Vidi, … ?

Uitslagen ronde 28

Overzicht voor ronde 28, gespeeld op 18 april  2024

WitZwartUitslag
Bert DuijkerStan Laan1-0
Pim DikLars Boere0-1
Jan van HamJanco Arends1-0
Gerard BulthuisJoas Meijer½-½
Olle CarsouwRon Eveleens½-½
Ricus GoossensCees Capiteijns0-1
Diet KievietKees van Heerikhuize1-0
Jan DoornenbalJaap van Beelen0-1
Oscar van HattemArie van Surksum½-½
Harm EversMax Willemse1-0
Lees verder Uitslagen ronde 28

Jeugdcompetitie

Ronde 20
WhiteBlackResults
AbelRuben1-0
RajTex0-1
WilmerRick1-0
RoanTimothy0-1
FinnNathan1-0
OscarTomas1-0
Timothy 2Thibaut1-0
BramRayano1-0
JulienLevi0-1
DanielOnno0-1
Jesse van ManenAaron1-0
NielsJesse Muilwijk1-0
Florisbye
Ronde 21
WhiteBlackResults
LeviAbel0-1
RubenRayano1-0
AaronRaj0-1
TexOscar1-0
FinnWilmerdid not play
RickJulien1-0
TimothyFloris1-0
ThibautRoan1-0
NathanNiels0-1
DanielBram0-1
TomasOnno1-0
Jesse MuilwijkJesse van Manen1-0
Finn0 forf.
Wilmer0 forf.
Timothy 2bye
Ronde 22
WhiteBlackResults
AbelNiels1-0
RubenMartin Jozua1-0
LeviRaj0-1
RayanoTex0-1
WilmerFinn1-0
AaronTimothy0-1
RoanFloris0-1
TomasThibaut0-1
OnnoBram0-1
NathanTimothy 20-1
TimDaniel1-0
ChristofKyan0-1
Ronde 23
WhiteBlackResults
Timothy 2Abel0-1
NielsRuben0-1
RajRayano1-0
TexAaron1-0
Martin JozuaWilmer0-1
TimothyOnno1-0
FlorisThibaut1-0
BramLevi1-0
FinnDaniel1-0
RoanTim1-0
KyanTomas0-1
ChristofNathan1-0
Stand na ronde 23
RankNameScoreBuchholzSB
1Abel20278231,5
2Ruben18,5281213
3Raj17301,5219,75
4Tex16,5297219,25
5Wilmer14,5307191,25
6Timothy14275130,25
7Rick13297165,5
8Floris11278,5109
9Bram10,5277,5120,25
10Roan1027692,25
11Finn10273105,75
12Thibaut9,5282119,5
13Tomas9,5270,598,5
14Nathan8,527878,75
15Oscar7283,5109,5
16Levi726586,5
17Martin Jozua7239,575
18Daniel627846,25
19Rayano6265,598,5
20Aaron5,526145,5
21Michael4,5261,5137,25
22Ella4,521588
23Niels3,5283137,25
24Jack3,5206,576,5
25Aleks3281140
26Timothy 23280,5140,5
27Jesse Muilwijk3264125,25
28Julien2,5210,527,25
29Jamie2,519863,25
30Mark2277,5146,25
31David2263122
32Onno2240106,25
33Jesse van Manen2225,599,25
34Tim1,5238112,5
35Kyan1262,5132,25
36Christof1261,5129,25
37William0254121

Uitslagen ronde 26

Overzicht voor ronde 26, gespeeld op 4 april  2024
Halve finale  beker:
WitZwartUitslag
Cees CapiteijnsHarm Evers1-0
Interne competitie:
WitZwartUitslag
Bert DuijkerFrits Schweinsberg½-½
Pim DikRon Eveleens1-0
Jan van HamOlle Carsouw½-½
Lars BoereGunie du Chatinier½-½
Jaap van BeelenRicus Goossens1-0
Rob LeerJaap-Hille van Beelen0-1
Jan DoornenbalDiet Kieviet0-1
Janco ArendsJoas Meijer1-0
Rens WoltersRuud Veth1-0
Lees verder Uitslagen ronde 26